Nightclawler Project

Nightclawler Project

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Intrebare .?!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
SamaXimus

PostSubject: Intrebare .?!   Sun Jul 10, 2011 1:53 pm

Salut tuturor ma bucur foarte mult ca ma aflu pe acest forum , si ca lam gasit , m-am uitat pe tot forumul de jos pana in capat Very Happy , sunt foarte multe lucruri/chestii despre care sa inveti si sa descoperi , la un nou update abea astepti sa vezi ce vine si ce iese Very Happy cam asa e , oricum am intrebat mai de mult un prieten foarte bun daca ma poate ajuta cu ceva ca si el le are putin cu astea , dar din pacate nu stie sa faca nimic Sad , cand am descoperit forumu asta si am vazut ca orice e aici si orice fel de intrbare pusa e raspunsa cu un raspuns de incredere si foarte bun , care da rezultate am zis sa-mi incerc norocu , STIU , ca nu am 50 de posturi asta e faza..abea in seara asta am gasit si eu forumu :d si sincer sa fiu e foarte tare ca , gasesti tot ce vrei , mai rar gasesti asa .. sa va zic , cred ca raiz0 stie jocurile alea ONLINE (sunt mai multe) Artix Entertainment , ei bine va dau si site-ul oficial , www.epicduel.com , poate va mai uitati la el mai vedeti despre ce e vorba ... a fost programe gen Epic Duel Trainer pentru jocu acesta , dar de la un UPDATE nu mai merge acel program , as dori daca se poate..daca merge creat ceva sau daca exista ceva..nush
prea stiu eu ..sa se poata puna Varium gratis (Varium asta se cumpara ori prin CARD DE CREDIT sau prin POINTS --> iar astea se cumpara ori cu CARD DE CREDIT , ori prin SMS/PayMo..) , acela a fost site-ul oficial al Epic Duel-ului , iar , portal.battleon.com aicea este unde sa-ti schimbi password..Ema-il sunt intrebari ..cumperi Varium/Points..ori daca se poate face un program cu Varium , ori pentru Points , AM SA MAI VORBESC (MAI MULTE DETALII) CU RAIZ0 PE MESS , tralaftw@yahoo.com e id-u meu , o seara placuta !
Back to top Go down
View user profile

Intrebare .?!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1